مشاور و تولید کننده محصولات افزودنی و قطعات جانبی بتن _ ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی بتن

Produce & Repconsultant, producer of concrete products providing engineering and technical services
قیمت اجرای انواع کف پوش اپوکسی و پلی یورتان

 

کف پوش اپوکسی و پلی یورتان ویژه انبارها ، پارکینگ ها ، بیمارستان ها ، صنایع ، پتروشیمی ها ، کارخانجات ، تعمیرگاه ها ، فروشگاه ها ،رستوران ها و ...

 

کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ، مجری تخصصی کف پوش های صنعتی ( کف پوش اپوکسی ، کف پوش پلی یورتان ، کف پوش پایه سیمانی ) می باشد . شما می توانید برای مشاوره ، اخذ مشخصات فنی و قیمت اجرای کار و نیز اجرای انواع کف پوش های صنعتی با بخش مهندسی کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ( ژرف تابان مهر 44618462-44618379 ) تماس حاصل فرمایید.

 

کف پوش پلی یورتان ( پلی اورتان ) چیست ؟

این سیستم ها دارای سه قسمت پرایمر ، لایه میانی و لایه آخری می باشند. همانند پوششهای اپوکسی عملکرد پرایمر ، عایق نمودن سطح موجود و جلوگیری از نفوذ رطوبت و هوای زیر می باشد تا از جدا شدن لایه های بعدی جلوگیری کند.

به علت گوناگونی این مواد ، از مشتق های مختلف آن در موارد مختلف استفاده می شود . از بارزترین ماهیت های این سری محصولات خاصیت ضد ترک آن را می توان نام برد. ضد ترک بودن بدان معنی است که اگر بر اثر حرکت های سازه ای ، سطوح بتنی دچار ریز ترک شود ، به علت انعطاف بالای این مواد ، ترک در سطح نهایی پدیدار نمی شود.

در پوشش و حفاظت پارکینگ های طبقاتی این مورد بیشتر مد نظر قرار می گیرد ، همچنین سرعت بالای عمل آوری این مواد از امتیازات آنها به حساب می رود.

پایداری بالای شیمیایی ، مقاومت در برابر نور خورشید و سایش و فرسایش از دیگر امتیازات پلی اورتانها می باشند . گستردگی موارد استفاده از این مواد در تمامی صنایع دیده می شود.

شرایط خاص ، حداقل نیاز

محور اصلی صحبت در این بخش بر روی نوع پروژه ها قرار داده شده و با توجه به نیاز های کار فرما و شرایط بهره برداری پروژه محصولی مناسب و کافی در هر قسمت معرفی شده است.

ضد گرد و غبار

رایج ترین خواسته پروژه های مختلف مخصوصا" در اماکن تولیدی که در آن تردد وجود دارد ، محیطی تمیز برای کارگران و مهندسین شاغل در آن مکان می باشد .

پیشنهاد این شرکت استفاده از مایع ضد غبار کننده بوده که ماهیتی نفوذی در روزنه ها و خلل و فرج بتن داشته و پس از عمل آوری با تشکیل کریستال درون منافذ علاوه بر تثبیت ذرات سطح که عامل غبار بوده اند ، به کف سازه مقاومتی در برابر سایش نیز می دهد.

این محصول را در انبارها و سالن های تولیدی که در آن تردد لیفت تراک و آدمی بسیار است بکار می برند . با توجه به مقاومت محدود این محصول عمر مفید آن در چنین شرایطی به کمتر از 5 سال تخمین زده می شود.

نمونه هایی از کاربرد ها

  • صنایع توتون و تنباکو
  • انبارها
  • کارخانجات
  • ورزشگاه ها
  • تعمیرگاهها

 

ضد سایش و فرسایش : سایش و فرسایش باعث تخریب تدریجی سازه بوده و پس از گذشت زمان و پیشرفت این تخریب ، نه تنها ترمیم آن سخت می باشد بلکه ضرر های اقتصادی مربوط به توقف تولید را نیز در بر دارد.

با توجه به دید کار فرما و قوانینی که از آن در صنعت مربوطه پیروی می شود ( نیاز به بهداشتی بودن ، دروره شستشو ، حجم تردد و ...... ) می توان از محصولات مختلف استفاده کرد.

 

 

 

کف پوش اپوکسی چیست ؟

کفپوش اپوکسی یا به عبارت دیگر اپوکساید یک گرما سخت است. اپوکسی را دو ماده شیمیایی متفاوت از هم تشکیل شده است که مواد تشکیل دهنده کفپوش اپوکسی را با نام رزین و سخت کننده می توان یاد کرد و از  طریق فعل و انفعالات (واکنش شیمیایی) در درجه حرارت محیط به یک ترکیب بزرگتر ، سخت ، چسبنده و بسیار مقاوم تبدیل می کند.

کفپوش اپوکسی علاوه بر جنبه تزئینی بسیار زیبا و جنبه بهداشتی هم دارد. قابلیت چسبندگی بر روی سطوحی فلزی  و سطوحی بتنی دارد و دارای مقاومت بسیار خوب مکانیکی است و نیز دارای مقاومتی منحصر به فرد در برابر خوردگی ، مواد شیمیایی ، اسیدها ، قلیاها ، گازوئیل ، آب و روغن ها دارد. ساختار شیمیایی کفپوش اپوکسی اجازه  این را می دهد.

که بسپارهای مختلفی با خواص گوناگون تولید کرد. برخی از خواص کفپوش اپوکسی را می توان تغییر داد. به طور  مثال می توان گفت این محصول از نقره پر شده است و همانطور که میدانید نقره دارای رسانایی الکتریکی بالایی است و به همین دلیل معمولا عایق الکتریکی نیز به شمار می رود. که دارای خاصیتی نارسانایی و رسانایی هستند، مقاومت بالایی در برابر گرما دارند.به موجب داشتن مقاومت الکترونیکی بالا در صنعت الکترونیک کاربرد بسیاری دارند.

 

 

مزایای کف پوش اپوکسی :

              مقاومت مکانیکی و شیمیایی بالا

              چسبندگی خوب

              قابلیت شستشو

              دوام بالا

              ظاهر زیبا

              یکپارچه

              ضخامت پایین و سبک

              امکان اجرا بر بتنهای جدید و قدیم

              امکان ترمیم موضعی آسیب های احتمالی

 

روش اجرای کف پوش اپوکسی : اجرای کف پوش اپوکسی شامل مراحل زیر می باشد.

              ترمیم سطح بتن و ترکهای احتمالی

              ساب سطح بتن برای حذف بتن های ضعیف ، آلودگی ها و از بین رفتن زبری ها

              اجرای پرایمر اپوکسی بر روی سطح کار به میزان 150 تا 250 گرم در مترمربع

              اجرای لایه میانی ( ماستیک اپوکسی ) برای افزایش ضخامت و باربری کف پوش و تسطیح حداکثری سطح-ضخامت این لایه متناسب با ضخامت مورد نیاز نهایی می باشد.

              اجرای لایه رویه از استفاده از رزین اپوکسی به روش غلطکی یا ریزشی.

 

معایب کف پوش اپوکسی :

              ضعف در برابر نور آفتاب

              در برابر سایش شدید

 

نکات اجرایی :

              سطح زیر کار باید کاملا خشک باشد.

              در برابر رطوبت و تردد تا زمان خشک شدن محافظت شود.

              دقت در اختلاط محصول به نحوی که پیش از خشک شدن مورد مصرف قرار گیرد.

              ضخامت نهایی متناسب با کاربری و میزان تردد می باشد.

 

 

کف پوش اپوکسی و پلی یورتان

هر دوی این کف پوش‌ها پوشش‌های مناسبی برای محافظت از کف در مقابل روغن، سایش، مواد شیمیایی و صدمه دیدن می‌باشند. هر دو از قابلیت پاک شوندگی آسان، خاصیت انعکاس نور و طول عمر بالا برخوردار می‌باشند. هر دو بر مبنای کاربرد مورد نظر، دارای مزیت‌هایی نسبت به دیگری می‌باشند. در این نوشتار این مبحث را به صورت تخصصی برای شما علاقه مندان به کف سابی و ترمووود بررسی خواهیم نمود.

 

مزایای پوشش کف‌پوش پلی یورتان

همان‌طور که درباره اپوکسی گفتیم، پوشش پلی یورتان نیز یک پلیمر ترموست می‌باشد که از عملکرد پوشش دهی بالایی برخوردار است. از بین فرمولاسیون‌های مختلف موجود، بهترین انتخاب برای استفاده به‌عنوان کف‌پوش، پلی یورتان آلیفاتیک می‌باشد. اگرچه این کف پوش‌ها تقریباً به میزان ۶۰ تا ۷۰ درصد جامد هستند، اما یک پوشش پلی یورتان فقط حدود ۲ تا ۳ میلی‌متر قطر دارد که این ضخامت به‌مانند پوشش اپوکسی قابل تنظیم نیست.

 

کفپوش پلی یورتان ورزشی

اما ضخامت فیلم نازک‌تر پلی یورتان در قیاس با اپوکسی، نمی‌تواند دلیلی بر ضعف پوشش پلی یورتان باشد. پلی یورتان آلیفاتیک نسبت به اپوکسی قابلیت انعطاف پذیری بالاتری دارد و همین انعطاف پذیری پلی یورتان است که به جذب بهتر ضربه و ممانعت از صدمه کمک می‌کند. در حقیقت، بعضی از تولید کنندگان عقیده دارند مقاومت سایشی کف‌پوش پلی یورتان با اپوکسی برابراست. مقاومت در مقابل مواد شیمیایی مانند حلال متیلن کلراید که در رنگ‌ها کاربرد دارد در کف‌پوش‌های پلی یورتان بیشتر از اپوکسی می‌باشد.

 

یکی دیگر از مزایای پوشش پلی یورتان در مقایسه با اپوکسی، مقاومت در مقابل اشعه ماوراء بنفش (UV) می‌باشد؛ یعنی اگر در معرض نور آفتاب قرار بگیرند باگذشت زمان همانند اپوکسی زرد نمی‌شود. بر خلاف اینکه سختی و مقاومت پوشش کف‌پوش پلی یورتان پایین‌تر از اپوکسی می‌باشد اما در برابر خراش بیشتر دارای مقاومت بوده و در برابر تغییرات دمایی و رطوبت نیز مقاومت بالاتری را داراست.

 

مزایای پوشش کف‌پوش اپوکسی

اپوکسی یک پلیمر ترموست می‌باشد که در سه نوع فرمول شیمیایی پایه حلال، ۱۰۰ درصد جامد و پایه آب، به‌عنوان کف‌پوش و آب بند مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر یک از این سه فرمولاسیون درجات مختلفی از ضخامت و قطر (۳ میلی متر تا ۱۰ میلی متر) را جهت پوشش دهی ارائه می‌نمایند. پیوندهای اپوکسی جهت استفاده بر روی بتن بسیار مناسب و درخور می‌باشند و حتی می‌توانند به‌صورت یک فاکتور تعمیر و بازسازی رویه بتن‌های فرسوده که نیاز به سطح جدیدی دارند مورد استفاده قرار گیرند.

 

 

کف‌پوش پلی یورتان

علی رغم مزایای بسیار زیاد پلی یورتان در قیاس با اپوکسی، پوشش پلی یورتان به‌خوبی اپوکسی با بتن پیوند نمی‌خورد و ضخامت فیلم نازک آن به‌خوبی اپوکسی به‌عنوان پوشش خود تراز کننده برای پر کردن ترک‌های ریز تار مویی روی سطح، عمل نمی‌نماید. باید توجه داشت که اکثر پوشش‌های پلی یورتان دارای پایه حلالی می‌باشند یعنی دارای مواد فرار آلی زیادی هستند که در هنگام پاشش، استفاده از دستگاه محافظ تنفسی را الزامی می‌کند.

 

کف‌پوش‌های اپوکسی نسبت به کف‌پوش پلی یورتان مقاوم‌تر، بادوام‌تر و دارای استحکام فشاری به‌مراتب بالاتری است. به همین علت، در صنایعی که ماشین آلات سنگین، انبارها و مراکز لجستیک همراه با وسایل نقلیه پر تردد در آن‌ها وجود دارد، معمولاً از کف پوش اپوکسی استفاده شده و به کف‌پوش پلی یورتان ارجح می‌باشد. کف‌پوش پلی یورتان عموماً نرم‌تر و کشسان تر از کف‌پوش اپوکسی می‌باشد که این برتری آن‌ها را در برابر خراش و سایش، به کف‌پوش مقاوم‌تری تبدیل می‌کند. (زیرا خاصیت کشسانی کف‌پوش پلی یورتان به جذب نیروی ضربه تمایل دارد). همچنین خاصیت الاستیکی (کشسانی) کف‌پوش پلی یورتان آن را برای کاربرد در اتاق‌های انجماد که دمای نگهداری می‌تواند تا ۳۰- درجه سانتی گراد کاهش یابد تبدیل به گزینه مناسبی می‌نماید.

 

کفپوش پلی یورتان

وقتی هریک از این دو کف‌پوش در معرض مواد شیمیایی مشخص قرار می‌گیرند رفتارهای مختلفی را نشان می‌دهند. به‌عنوان مثال کف پوش پلی یورتان جهت کف‌پوش صنایع غذایی که همواره در معرض اسیدلاکتیک می‌باشند، گزینه مناسب‌تری است. به همین علت است که بیشتر شرکت‌های صنایع غذایی که محصولاتی از قبیل لبنیات، پنیر و شیر تولید می‌کنند، برای محافظت در مقابل اسیدهای آلی، پلی یورتان را به‌عنوان کف‌پوش مورد استفاده قرار می‌دهند. تحت چنین شرایطی کف‌پوش اپوکسی احتمالاً تکه‌تکه شده و زرد می‌شود. با این حال، به‌عنوان نمونه در صنایعی که در آن‌ها از اسید سولفوریک استفاده می‌شود (مانند باتری سازی)، کف‌پوش اپوکسی در قیاس با کف‌پوش پلی یورتان دارای مقاومت بیشتری می‌باشد.

 

 

تفاوت کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان چیست؟

کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی اورتان (PU  ) دو نوع معمول از انواع کفپوش صنعتی می باشند. پرسشی که معمولا برای کارفرمایان در این مبحث صنعت ساختمان پیش می آید این است که تفاوت بین کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان در چیست؟ و اولویت انتخاب یکی بر دیگری در شرایط و کاربری های متفاوت در چیست؟

 

قبل از اینکه درباره تفاوت هایی که ما شناسایی کردیم توضیح دهیم، به این نکته اشاره میکنیم  که این تفاوت ها بصورت کلی بین اکثر اپوکسی ها و پلی یورتان ها وجود دارد. قطعا برخی از استثنائات و شرکت هایی که ادعا میکنند که می توانند خواص و نیازهای هر دو گروه را به نقطه برابر برسانند وجود دارد (به دنبال برخی از بازخوردها تأکید داریم که در این مقاله صرفا به کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان برای کفسازی صنعتی پرداخته شده است و شامل سایر کاربرد های پلی یورتان در صنایع دیگر نمی باشد.)

 

تفاوت های عملکردی

با نگاه کردن به تفاوت های عملکردی شروع می کنیم. این ها تفاوت ها می باشند که کاربری نهایی سطح را تحت تاثیر قرار می دهد. کفپوش اپوکسی سخت تر و با دوام تر است و قدرت فشرده سازی بیشتری نسبت به کفپوش پلی اورتان دارد. به همین دلیل است که کفپوش اپوکسی صنعتی انتخاب مناسب تری برای کفسازی سالن های صنایع سنگین، کفسازی انبارها و کفسازی مراکز تدارکات با ترافیک کامیون های سنگین می باشد. کفپوش پلی یورتان معمولا نرم تر و انعطاف پذیرتر از کفپوش اپوکسی است، که باعث می شود مقاومت این کفپوش در برابر خراش و ساییدگی بیشتر باشد، تا جاییکه حالت کشسانی پلی یورتان برخی از ضربات را جذب و دفع می نماید. انعطاف پذیری کفپوش پلی یورتان این موقعیت را فراهم می سازد که در اتاق های انجماد و سردخانه ها که دمای هوا به30- درجه سانتیگراد هم میرسد انتخاب برتری به عنوان کفپوش سردخانه باشد. همچنین کفپوش پلی یورتان می تواند انتخاب خوبی برای پارکینگ های چند منظوره و بزرگ باشد، چراکه کفپوش پلی یورتان در چنین سطحی علاوه بر یک کفپوش نهایی می تواند به عنوان یک پوشش ضد آب و پوشش ضد خش عمل نماید.

 

کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان در معرض مواد شیمیایی خاص رفتارهای متفاوتی از خود نشان می دهند. به عنوان مثال کفپوش پلی یورتان انتخاب مناسب تری نسبت به کفپوش اپوکسی در کفسازی برخی صنایع غذایی است که در معرض اسید لاکتیک قرار دارند. بهمین دلیل است که بسیاری از شرکت های صنایع غذایی که با شیر، لبنیات و پنیر سر و کار دارند از کفپوش پلی یورتان به عنوان کفپوش نهایی استفاده می کنند. کفپوش های اپوکسی در چنین شرایطی ممکن است دچار خوردگی و زرد شدن شوند. البته امروزه با فرموله کردن اپوکسی می توان آن را نیز نسبت به اسید لاکتیک مقاوم نمود و به همین دلیل است که امروزه از کفپوش اپوکسی نیز در سالن های تولید لبنیات و غیره از کفپوش اپوکسی نیز استفاده می شود. با این حال، هنگام کار در صنایع با اسیدهای سولفوریک (مانند تولید باتری و غیره)، کفپوش اپوکسی بسیار مقاوم تر از کفپوش پلی اورتان می باشد. اگر در کارخانه ای هستید که دارای مواد شیمیایی سنگین است، با کارشناسان شرکت پارس الیس تماس حاصل فرمایید تا مشاوره لازم در خصوص اینکه کدام محصول برای صنعت شما مناسب تر است را ارائه دهند.

 

تفاوت نحوه استفاده از کفپوش پلی یورتان و کفپوش اپوکسی در چیست؟

تفاوت های قابل توجهی نیز برای پیمانکاران وجود دارد. از نقطه نظر پیمانکاران رزین های کفپوش پلی یورتان نسبت به رطوبت بسیار حساس تر هستند. اگر رزین کفپوش پلی یورتان توسط آب و یا تراکم آب در یک نقطه مورد حمله قرار گیرد، ممکن است نتایج فاجعه باری مثل تصویر زیر بدست آید.

 

اثر رطوبت بر رزین کفپوش پلی یورتان در حال اجرا

 

رزین های اپوکسی نیز به رطوبت حساس هستند، اما آسیب های ناشی از رطوبت به مراتب کمتر می باشند. بنابراین هنگام کار در محیط هایی که رطوبت می تواند یک مسئله همیشگی باشد، استفاده از کفپوش اپوکسی انتخاب بهتری است.

 

کفپوش پلی یورتان را می توان به راحتی اصلاح کرد تا دوره کیورینگ آن را افزایش یا کاهش داد. این انعطاف پذیری، پیمانکاران را قادر می سازد تا کف اتاق هایی با کفپوش پلی یوتان را در زمانی بسیار کوتاه تر بسازند. با کفپوش پلی یورتان، می توانید روز شنبه یک پروژه کفپوش پلی یورتان چند لایه را شروع کنید و روز سه شنبه آن را به اتمام برسانید. کفپوش اپوکسی در این رابطه انعطاف پذیری کمتری دارد به این معنی که دوره کیورینگ آن مشخص است و معمولا اجرای آن به طور کامل به 7 روز نیاز دارند.

 

به طور کلی، اجرای کفپوش پلی اورتان کار سخت تری است. کفپوش پلی یورتان با دوره کیورینگ محدود و حساسیت بالا نسبت به رطوبت نیاز به پرسنل اجرایی با تجربه و آموزش دیده دارد. شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ( شرکت ژرف تابان مهر )  از ارائه گروه های بی تجربه و نا آشنا به رفتارهای رزین اپوکسی و پلی یورتان  صد در صد امتناع می نماید.

 

در نهایت اگر شما بخواهید بدانید که کدام یک از رزین ها ارزان تر است پاسخ قطعی و صریحی وجود ندارد چراکه انواع مختلفی از محصولات کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان در بازار امروز وجود دارد. مقایسه کفپوش اپوکسی با کفپوش پلی یورتان مانند مقایسه سیب با پرتقال است. در نهایت انتخاب کفپوش مناسب برای شما نباید بر اساس قیمت و اینگه کدام یک از دو ارزان تر است باشد، بلکه کدام یک از دو کفپوش نیاز شما را تامین می کند باید ملاک کار قرار گیرد.

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی و مرتبط :

کف پوش پلی یورتان قیمت ، کف پوش پلی یورتان صنعتی ، کف پوش های پلی یورتان ، کف پوش صنعتی پلی یورتان ، کف پوش پلی یورتان بهداشتی ، کف پوش پلی یورتان بیمارستانی ، کف پوش پلی یورتان سه بعدی ، کف پوش پلی یورتان ورزشی ، کف پوش پلی یورتان سالن ورزشی ، کف پوش اپوکسی وپلی یورتان ، کف پوش اپوکسی و پلی یورتان برای پارکینگ و ابنار و سالن و ...رزین پلی یورتان کف ، رنگ پلی یورتان کف ، کف پوش رزینی چیست ، نفاوت رنگ اپوکسی با پلی یورتان ، شرکت های کف پوش و ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران

مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت تولید رایحه بتن سبز و مهندسی ژرف تابان مهر از سال 1385 فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه با شناخت خلا موجود در زمینه ارائه خدمات تخصصی بتن در سطح کشور ، با بکارگیری پرسنل تخصصی و نیز تجهیزات ویژه ، در این سالهای سعی نموده گامی کاربردی و موثر در زمینه رفع نیاز متخصصین ، کارفرمایان ، مهندسین ، دانشجویان ، مشاورین و پیمانکاران بردارد. در این قالب و بهره گیری از تجربیات روزافزودن خود ، با عنایت به اخذ استانداردهای بین المللی ( استاندارد CE  اتحادیه اروپا و استاندارد ایزو 9001 ) ، این مجموعه  همواره سعی است خدماتی به روز و تخصصی و کاربردی تر ارائه نماید. شرح خلاصه خدمات ارائه شده توسط این شرکت شامل بخشهای زیر می باشد.

 

مجموعه تولیدی و بازرگانی رایحه بتن سبز :

 

مجموعه مهندسی ژرف تابان مهر :

 

در حال حاضر مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ، دارای دفتار و نمایندگی هایی در بسیاری از مناطق و شهر ها می باشد.علاقمندان می توانند برای بهره گیری از خدمات و محصولات این شرکت و یا مشاوره و دریافت رزومه فعالیت ها و یا مشخصات فنی محصولات این شرکت ، با نمایندگی این مجموعه و یا دفتر مرکزی این شرکت ( 44618462-44618379) تماس حاصل فرمایند. همچنین علاقمندان به همکاری با این شرکت می توانند جهت اخذ نمایندگی و عاملیت فروش خدمات و محصولات این شرکت با شماره تلفن 09120916272 تماس حاصل نمایند.

 

 

تاریخ: 1397/12/14      بازدید:158

شرکت کلینیک بتن ایران

شرکت کلینیک بتن ایران

کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت بازرگانی رایحه بتن سبز و مهندسی ژرف تابان مهر در سال 1385 ، با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه با محوریت بتن راه اندازی گردیده است . کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت بازرگانی رایحه بتن سبز و مهندسی ژرف تابان مهر در سال 1385 ، با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه با محوریت بتن راه اندازی گردیده است . کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران، اولین و تنها مجموعه فنی و مهندسی با محوریت بتن در سطح کشور می باشد که توانسته با ارائه خدمات متنوع و تخصصی گامی نو و البته کارآمد در عرصه صنعت بتن کشور بردارد. این امر باعث گردیده تا کارفرمایان ، کارشناسان و مهندسین فعال در عرصه بتن کشور با در اختیار داشتن تیم کارآمد و تخصصی ، در کنار خود ، راه سخت اجرای پروژه عمرانی را با اطمینانی بیشتر و با کیفیت تر بردارند. کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران، با به کارگیری تیم های کارشناسی ، اجرایی ، تخصصی ، بازرگانی و آموزشی از میان فعالان و متخصصین بتن برجسته کشور و همکاری اساتید برجسته ، همواره سعی دارد تا با اولویت قراردهی کیفیت و تخصص باعث ارتقاء سطح کیفی ، مهندسی و اجرایی پروژه ها و با رفتن سطح عملی دست اندرکاران گردد. در این راستا ، کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران فعالیت خود را در سه شاخه کارشناسی - فنی و مهندسی ، آموزش و بازرگانی هدف دهی و پیگیری نموده و خواهد نمود و در این راستا موفق به اخذ ایزو 9001 ، ایزو 14001 ، ایزو 28001 و ایزو 29001 گردید است. هيات مديره اين شركت با اعتقاد و انديشه هميشگي به حضوري كارآمد و مثمر ثمر در جريان خروشان آباداني ايران عزيز و با بهره گيري از تجارب چندين ساله كارشناسان خود در پروژه های بزرگ عمراني در سطح كشور از يك سو و نيز تلفيق توامان آن با علوم روز مهندسي و اجرايي از سوي ديگر همواره سعي مي نمايد با حضور موثر خود در گستره پهناور عمران ايران ، گامي هر چند كوچك در راستاي ارتقا سطح كيفي پروژه هاي عمراني بردارد. از اين رو اميد است بتوانيم در اين راه حركتي درخور انجام نمايم.

با احترام-مدير عامل ايمان غلامي نيگچه


افراد آنلاین : 97   نفر    بازدید امروز : 5011   نفر    بازدید دیروز : 6257   نفر    بازدید  این ماه :  288204   نفر    بازدید ماه گذشته : 337185   نفر    بازدید کل : 7990260   نفر   
.کليه حقوق اين وب سایت متعلق به کلینیک بتن ایران است © توسعه دهنده:پرشیاداده